Tıp Fakültesi

Üniversitemizde Bilim Teşvikleri Ödülü ve Cübbe Giyme Töreni Gerçekleşti

03.11.2022

Üniversitemizde 2021 yılında uluslararası ölçekte başarı gösteren akademisyenlerimiz için “Bilim Teşvik Ödülleri” ile Fakültemize 2021 ve 2022 yıllarında katılan ve terfi eden akademik personellerimiz için “Cübbe Giyme Töreni” gerçekleşti.

Üniversitemiz Aşık Paşa Konferans Salonu’nda gerçekleşen törene, akademisyenlerimizin yanı sıra Rektörümüz Prof. Dr. Gülfettin ÇELİK, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Yaşar BÜLBÜL, Prof. Dr. Fatih SARIOĞLU, Dekanımız Prof. Dr. Sadrettin PENÇE, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Gürhan BAŞ, Üniversitemiz Dekanları ile Yüksekokul ve Enstitü Müdürlerimiz katıldı.

Törende Fakültemizden Bilim Teşvik Ödüllerine öğretim üyelerimizden Prof. Dr. Aytekin OĞUZ, Prof. Dr. Hasan GÜÇLÜ, Prof. Dr. Ramazan Gökhan ATIŞ, Doç. Dr. Yasemin ÇAĞ, Doç. Dr. Fehim ESEN ve Doç. Dr. Nilüfer GÖKNAR layık görülmüşlerdir.

Ayrıca buradan ulaşabileceğiniz listede yer alan Fakültemize 2021 ve 2022 yıllarında katılan ve terfi alan akademisyenlerimize Prof. Dr. Gülfettin ÇELİK, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Yaşar BÜLBÜL, Prof. Dr. Fatih SARIOĞLU, Dekanımız Prof. Dr. Sadrettin PENÇE, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Gürhan BAŞ tarafından cübbeleri giydirilmiş olup program toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Dekanlık olarak, değerli hocalarımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.