Tıp Fakültesi

Fakültemiz Dönem 4, 5 ve 6 Hekimlik Uygulama Föyü Hakkında Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

01.11.2022

Fakültemiz Dönem 4, 5 ve 6 Hekimlik Uygulama Föyü konulu toplantı 01 Kasım 2022 tarihinde afiliye olduğumuz Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi  6. katta  bulunan Pediatri eğitim dersliğinde Dekanımız Prof. Dr. Sadrettin PENÇEDekan Yardımcımız Doç.Dr. Erman ÖZTÜRK ile birlikte anılan dönemlerin klinik staj Anabilim Dalı Başkanları, koordinatörleri ile staj  sorumluları katılımları ile yapılmıştır.

Toplantıda öncelikle Dekan yardımcımız Doç. Dr. Erman ÖZTÜRK  Dönem 4, 5 ve 6 eğitim programı hakkında ve  öğrencilerimizden gelen geri bildirimler ve programımız hakkında sunum yaparak bilgi vermiştir.

Ayrıca Dönem 4 koordinatörümüz Prof. Dr. Özlem CAVKAYTAR tarafından Dönem 4, 5 ve 6 Hekimlik Uygulama föyü hakkında ve kullanımı konularında katılımcıları sunum yaparak bilgi vermiştir.

Son olarak Dekanımız Prof. Dr. Sadrettin PENÇE kapanış konuşmalarını yapmış olup katılımcı hocalarımızdan gelen sorulara cevap verilerek toplantı sona ermiştir.

Dönem 4, 5 ve 6 Hekimlik Uygulama Föyünün hazırlanmasında katkısı olan Mezuniyet Öncesi Eğitim Sorumlusu Baş Koordinatörümüz Dekan Yardımcımız Prof. Dr. Işıl MARAL'a ve Dönem 4 koordinatörümüz Prof. Dr. Özlem CAVKAYTAR'a ve  Başhekimimiz Prof. Dr. Gürhan BAŞ'a ve katılımcı hocalarımıza teşekkür ederiz.