Tıp Fakültesi

MedjrCongress 6.Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi 14-15 Mayıs 2022

14.05.2022

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri olarak her sene düzenlediğimiz Ulusal Tıp Öğrenci Kongremiz olan MedjrCongress‘i bu sene 14-15 Mayıs 2022 tarihlerinde üniversitemizde hibrit düzenleyeceğimizi  ve AKTİF KATILIMCI KAYITLARIMIZIN başladığını duyurmaktan büyük mutluluk duymaktayız.
Her sene Türkiye’nin dört bir yanından tıbbiyelileri bilim çatısı altında buluşturan kongremiz bugüne kadar birçok bilimsel sunumlara, atölye çalışmalarına, ilham veren konuşmalara ve birçok değerli bilim insanına ev sahipliği yapmıştır.
14-15 Mayıs 2022’de düzenleyeceğimiz MedjrCongress 6.Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi‘nde de aynı atmosferi devam ettireceğiz. Bir süre fiziksel olarak uzak kalsak da bu sene aynı maksatla MedjrCongress’de yüz yüze buluşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.
MedjrCongress 6.Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi’nin bu yılki teması  “Kanser” olarak belirlenmiş olup hem kansere yönelik farkındalık yaratmak hem de çözüm yolları üzerine bilgi sahibi olmak amaçlanmaktadır.
Aktif katılım için konu sınırlamamız bulunmamaktadır. Bildiri özetiniz hakem heyetimiz tarafından değerlendirildikten sonra size dönüş yapılacaktır. Poster ve Sözlü bildirilerinizle başvurabilirsiniz. Bildiri özeti son gönderim tarihimiz 1 Nisan 2022‘dir.
Detaylı sunum yönergemiz, poster taslağımız, özet koşulları, aktif katılımcı kuralları ve son kongremizin kongre kitapçığına erişmek için linke tıklayarak websitemizi ziyaret edebilirsiniz (https://www.medjrcongress.com/hakkimizda/kayit/)