Tıp Fakültesi

İMU Tıp Öğrenci Kongresi 2023

14.04.2023

Sevgili Tıbbiyeliler,

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri olarak her sene düzenlediğimiz ulusal tıp öğrenci kongremiz olan MedjrCongress‘i bu sene 20-21 Mayıs 2023 tarihlerinde üniversitemizde yüz yüze düzenleyeceğimizi AKTİF VE PASİF KATILIMCI KAYITLARIMIZIN yakında başlayacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Her sene Türkiye’nin dört bir yanından tıbbiyelileri bilim çatısı altında buluşturan kongremiz bugüne kadar birçok bilimsel sunumlara, atölye çalışmalarına, ilham veren konuşmalara ve birçok değerli bilim insanına ev sahipliği yapmıştır. 20-21 Mayıs 2023’de düzenleyeceğimiz MedjrCongress 7.Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi‘nde de aynı atmosferi devam ettireceğiz.

MedjrCongress 7.Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi’nin bu yılki teması  “Ölüm ve Yaşam Arasında” olarak belirlenmiştir.

Aktif katılım için konu sınırlamamız bulunmamaktadır. Bildiri özetiniz hakem heyetimiz tarafından değerlendirildikten sonra size dönüş yapılacaktır. Poster ve Sözlü bildirilerinizle başvurabilirsiniz. Bildiri özeti son gönderim tarihimiz 1 Mayıs 2023‘dür.

Detaylı sunum yönergemiz, poster taslağımız, özet koşulları, aktif katılımcı kuralları ve son kongremizin kongre kitapçığına erişmek için linke tıklayarak ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz (https://www.medjrcongress.com/hakkimizda/kayit/)